SL1024A420C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1024A420C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 420V 10KA
Ngā Rauemi: SL1024A420C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1024A420C
Tau Wae SL1024A420C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 420V 10KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4501 pcs Pepa Raraunga SL1024A420C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 420V Te manawanui -
Raupapa SL1024A Packaging Tray
Paa / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Tuhinga o mua 3
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined