SL1024A230R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1024A230R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1024A230R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1024A230R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1024A230R
Tau Wae SL1024A230R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4491 pcs Pepa Raraunga SL1024A230R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa SL1024A Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5437
SL1024A230R-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole