SL1021B075R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B075R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B075R
Tau Wae SL1021B075R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42565 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 75V Te manawanui -
Raupapa SL1021B Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 75V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole