SL1021A500CF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A500CF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021A500CF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 500V 10KA FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021A500CF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021A500CF
Tau Wae SL1021A500CF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 500V 10KA FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75456 pcs Pepa Raraunga SL1021A500CF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 500V Te manawanui -
Raupapa SL1021A Packaging Tray
Paa / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Tuhinga o mua 3
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto Yes
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 500V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1021A500C
SL1021A500C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 500V 10KA