SL1003A400R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A400R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1003A400R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 400V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1003A400R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1003A400R
Tau Wae SL1003A400R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 400V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82435 pcs Pepa Raraunga SL1003A400R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 400V Te manawanui -
Raupapa SL1003A Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 400V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole