SK065KTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK065KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK065KTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR ISOLATED 1000V 65A TO-218
Ngā Rauemi: 1.SK065KTP.pdf2.SK065KTP.pdf3.SK065KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK065KTP
Tau Wae SK065KTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR ISOLATED 1000V 65A TO-218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21738 pcs Pepa Raraunga 1.SK065KTP.pdf2.SK065KTP.pdf3.SK065KTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.8V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V Pūrere Pūrere Whakarato TO-218 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-218-3 Isolated Tab, TO-218AC
Ētahi Ingoa F5458
SK065K
SK065K-ND
SK065KTP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 65A Standard Recovery Through Hole TO-218 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 65A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 41A I teie nei - Tae Atu (Tae) 30µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 800A, 950A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 80mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA