SK055RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK055RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK055RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-ISOLATED 1KV 55A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.SK055RTP.pdf2.SK055RTP.pdf3.SK055RTP.pdf4.SK055RTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK055RTP
Tau Wae SK055RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-ISOLATED 1KV 55A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.8V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-R
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Ētahi Ingoa F7263 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 55A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 55A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 35A I teie nei - Tae Atu (Tae) 30µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 550A, 650A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 60mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 40mA