SK016RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK016RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK016RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 1000V 16A TO220
Ngā Rauemi: 1.SK016RTP.pdf2.SK016RTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK016RTP
Tau Wae SK016RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 1000V 16A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63234 pcs Pepa Raraunga 1.SK016RTP.pdf2.SK016RTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-R
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Ētahi Ingoa F7314
SK016RTP-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 16A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK016NTP
SK016NTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 1000V 16A TO-263
I roto i te taonga: 59439 pcs
Tikiake: SK016NTP.pdf
RFQ
SK016R
SK016R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLAT 1000V 15A TO220AB