SJ6008DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6008DRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 600V 8A TO252
Ngā Rauemi: SJ6008DRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6008DRP
Tau Wae SJ6008DRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 600V 8A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 88718 pcs Pepa Raraunga SJ6008DRP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
I roto i te taonga: 39 pcs
Tikiake:
RFQ
SJ6008 BK A20FL 4 1/2
SJ6008 BK A20FL 4 1/2"X36YD
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 82 pcs
Tikiake:
RFQ
SJ6006VS2TP
SJ6006VS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 6A TO251