SJ6006V1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6006V1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ6006V1TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 6A TO251
Ngā Rauemi: SJ6006V1TP.pdf
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ6006V1TP
Tau Wae SJ6006V1TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 6A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125310 pcs Pepa Raraunga SJ6006V1TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa SJ Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ētahi Ingoa F10322 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.84A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SJ6005
SJ6005
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER ROLLSTOCK 72'L X 9"W BLK
I roto i te taonga: 54 pcs
Tikiake: SJ6005.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
I roto i te taonga: 50 pcs
Tikiake: SJ6008.pdf
RFQ
SJ6006DS2RP
SJ6006DS2RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 6A TO252
I roto i te taonga: 102030 pcs
Tikiake: SJ6006DS2RP.pdf
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD
Whakaahuatanga: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
I roto i te taonga: 39 pcs
Tikiake:
SJ6008 BK A20FL 4 1/2
SJ6008 BK A20FL 4 1/2"X36YD
I roto i te taonga: 82 pcs
Tikiake:
SJ6006VTP
SJ6006VTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 6A TO251