SIR2B20B4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SIR2B20B4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIR2B20B4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NC 20A 0-120V
Ngā Rauemi: SIR2B20B4.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIR2B20B4
Tau Wae SIR2B20B4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NC 20A 0-120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 1751 pcs Pepa Raraunga SIR2B20B4.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 120V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 150VAC/DC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa SIR Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa F10649 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Taumahi Kaute 20A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) Module Takahanga SPST-NC (1 Form B)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIR234
SIR234
Kaihanga: Everlight Electronics
Whakaahuatanga: EMITTER IR 875NM 100MA RADIAL