SDP1100Q38CB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SDP1100Q38CB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDP1100Q38CB
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC BI 100V 500A QFN 5X6 8L
Ngā Rauemi: SDP1100Q38CB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDP1100Q38CB
Tau Wae SDP1100Q38CB Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC BI 100V 500A QFN 5X6 8L Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64787 pcs Pepa Raraunga SDP1100Q38CB.pdf
Ngaohihi - Ngati 90V Hangarau Mixed Technology