SA10ARLG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SA10ARLG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA10ARLG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V AXIAL
Ngā Rauemi: 1.SA10ARLG.pdf2.SA10ARLG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA10ARLG
Tau Wae SA10ARLG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4193 pcs Pepa Raraunga 1.SA10ARLG.pdf2.SA10ARLG.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Raupapa MiniMosorb™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.4A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SA*A
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA10ARL
SA10ARL
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V AXIAL
I roto i te taonga: 5573 pcs
Tikiake: SA10ARL.pdf
RFQ
SA10AHE3/54
SA10AHE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO204AC
I roto i te taonga: 316907 pcs
Tikiake: SA10AHE3/54.pdf
RFQ
SA10AHE3/73
SA10AHE3/73
Tikiake: SA10AHE3/73.pdf
SA10CA A0G
SA10CA A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SA10CA A0G.pdf
SA10CA
SA10CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO15