S6010DS2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6010DS2RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS GATE 600V 10A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S6010DS2RP.pdf2.S6010DS2RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6010DS2RP
Tau Wae S6010DS2RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS GATE 600V 10A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73502 pcs Pepa Raraunga 1.S6010DS2RP.pdf2.S6010DS2RP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa S6010DS2RPCT Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA