S6008DS3RP
Hua Hua
Tau Wae: S6008DS3RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 600V 8A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S6008DS3RP.pdf2.S6008DS3RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6008DS3RP
Tau Wae S6008DS3RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 600V 8A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106160 pcs Pepa Raraunga 1.S6008DS3RP.pdf2.S6008DS3RP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 8A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA