S4012NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4012NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 400V 12A TO263
Ngā Rauemi: 1.S4012NTP.pdf2.S4012NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4012NTP
Tau Wae S4012NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 400V 12A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75243 pcs Pepa Raraunga 1.S4012NTP.pdf2.S4012NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 12A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 120A, 130A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4012L
S4012L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 400V 12A TO220 ISO
I roto i te taonga: 59645 pcs
Tikiake: S4012L.pdf
RFQ
S4013001200B4S020
S4013001200B4S020
Kaihanga: Cypress Semiconductor
Whakaahuatanga: IC MEMORY NOR
I roto i te taonga: 4560 pcs
Tikiake:
RFQ
S40125MM270B0S010
S40125MM270B0S010
Whakaahuatanga: IC MEMORY NOR
Tikiake:
S4012R
S4012R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: NON-SENSITIVE GATE 12.0A 400V