S4010LS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010LS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4010LS2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V
Ngā Rauemi: 1.S4010LS2.pdf2.S4010LS2.pdf3.S4010LS2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4010LS2
Tau Wae S4010LS2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86907 pcs Pepa Raraunga 1.S4010LS2.pdf2.S4010LS2.pdf3.S4010LS2.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4010LS2TP
S4010LS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V
I roto i te taonga: 85100 pcs
Tikiake: S4010LS2TP.pdf
RFQ
S4010LS2
S4010LS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse