S4010DS3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4010DS3RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 400V 10A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S4010DS3RP.pdf2.S4010DS3RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4010DS3RP
Tau Wae S4010DS3RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 400V 10A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108834 pcs Pepa Raraunga 1.S4010DS3RP.pdf2.S4010DS3RP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4010FS332
S4010FS332
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 10A TO-202
I roto i te taonga: 4128 pcs
Tikiake: S4010FS332.pdf
RFQ
S4010DS3TP
S4010DS3TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 10A TO-252
I roto i te taonga: 95216 pcs
Tikiake: S4010DS3TP.pdf
RFQ
S400Y
S400Y
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.6KV 400A DO205