S4008DS3TP
Hua Hua
Tau Wae: S4008DS3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 400V 8A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S4008DS3TP.pdf2.S4008DS3TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4008DS3TP
Tau Wae S4008DS3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 400V 8A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95067 pcs Pepa Raraunga 1.S4008DS3TP.pdf2.S4008DS3TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa S4008DS3 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 8A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4008DS3RP
S4008DS3RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 8A TO-252
I roto i te taonga: 107646 pcs
Tikiake: S4008DS3RP.pdf
RFQ
S4008FS24
S4008FS24
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 400V 8A TO-202
I roto i te taonga: 5265 pcs
Tikiake: S4008FS24.pdf
RFQ
S4008L
S4008L
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V