S4006LS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4006LS2TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4006LS2TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 400V 6A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S4006LS2TP.pdf2.S4006LS2TP.pdf3.S4006LS2TP.pdf4.S4006LS2TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4006LS2TP
Tau Wae S4006LS2TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 400V 6A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-L
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Ētahi Ingoa F7248 Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB-L I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4006F1
S4006F1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 400V 6A TO-202
I roto i te taonga: 5733 pcs
Tikiake: S4006F1.pdf
RFQ
S4006NRP
S4006NRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 400V 6A TO263
I roto i te taonga: 93164 pcs
Tikiake: S4006NRP.pdf
RFQ
S4006L
S4006L
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 6.0A 400V