S2010LS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2010LS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2010LS2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 200V 10A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S2010LS2.pdf2.S2010LS2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2010LS2
Tau Wae S2010LS2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 200V 10A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5631 pcs Pepa Raraunga 1.S2010LS2.pdf2.S2010LS2.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S2010VS2TP
S2010VS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 200V 10A TO-251
I roto i te taonga: 4369 pcs
Tikiake: S2010VS2TP.pdf
RFQ
S2010F1
S2010F1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 10A TO-202
I roto i te taonga: 5253 pcs
Tikiake: S2010F1.pdf
RFQ
S2010R
S2010R
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 10A TO-220