S2010DS3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2010DS3RP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 200V 10A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S2010DS3RP.pdf2.S2010DS3RP.pdf3.S2010DS3RP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2010DS3RP
Tau Wae S2010DS3RP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 200V 10A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga 1.S2010DS3RP.pdf2.S2010DS3RP.pdf3.S2010DS3RP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S201041MS02QE
S201041MS02QE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DPST 6A 125V
I roto i te taonga: 24919 pcs
Tikiake: S201041MS02QE.pdf
RFQ
S2010FS31
S2010FS31
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS 200V 10A TO-202
I roto i te taonga: 5051 pcs
Tikiake: S2010FS31.pdf
RFQ
S2010L
S2010L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 200V 10A ISO TO-220