S2008DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2008DRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 200V 8A TO-252AA
Ngā Rauemi: 1.S2008DRP.pdf2.S2008DRP.pdf3.S2008DRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2008DRP
Tau Wae S2008DRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 200V 8A TO-252AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5631 pcs Pepa Raraunga 1.S2008DRP.pdf2.S2008DRP.pdf3.S2008DRP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 200V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa S2008DDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 200V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA