RXEF040-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF040-AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXEF040-AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RXEF040-AP.pdf2.RXEF040-AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXEF040-AP
Tau Wae RXEF040-AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 332619 pcs Pepa Raraunga 1.RXEF040-AP.pdf2.RXEF040-AP.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.299" Dia x 0.118" T (7.60mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RXEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.29 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 550 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa D73744-000
RF2659-000
RXEF040-AP-ND
RXEF040-APTB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 800mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 400mA Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL