RUSBF155
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUSBF155 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUSBF155
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RUSBF155.pdf2.RUSBF155.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUSBF155
Tau Wae RUSBF155 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 308793 pcs Pepa Raraunga 1.RUSBF155.pdf2.RUSBF155.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.2s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.272" Dia x 0.122" T (6.90mm x 3.10mm) Raupapa PolySwitch®, RUSBF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 100 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF3391-000
RUSBF155HF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.461" (11.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.55A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.65A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.55A Whakaaetanga CSA, TUV, UL