RUEF185S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUEF185S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RUEF185S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RUEF185S.pdf2.RUEF185S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RUEF185S
Tau Wae RUEF185S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358706 pcs Pepa Raraunga 1.RUEF185S.pdf2.RUEF185S.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 8.7s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.402" Dia x 0.118" T (10.20mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RUEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 90 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF2560-000
RUEF185SHF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.618" (15.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL