ROV20H751K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20H751K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20H751K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20H751K
Tau Wae ROV20H751K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5689 pcs Pepa Raraunga ROV20H751K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa D46905-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 440J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 550pF @ 1kHz