ROV20H511K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20H511K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20H511K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20H511K
Tau Wae ROV20H511K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5686 pcs Pepa Raraunga ROV20H511K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa E11624-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 418V
Maximum AC Volts 320V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 382J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 790pF @ 1kHz