ROV20H331K-2
Hua Hua
Tau Wae: ROV20H331K-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20H331K-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20H331K-2
Tau Wae ROV20H331K-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5034 pcs Pepa Raraunga ROV20H331K-2.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F60112-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 228J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 1110pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20H331K-S
ROV20H331K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5687 pcs
Tikiake: ROV20H331K-S.pdf
RFQ
ROV20H331K-S-2
ROV20H331K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4291 pcs
Tikiake: ROV20H331K-S-2.pdf
RFQ
ROV20H331K
ROV20H331K