ROV20H201K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV20H201K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20H201K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20H201K
Tau Wae ROV20H201K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5772 pcs Pepa Raraunga ROV20H201K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 180V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa E31678-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 140J Whakaahuatanga Taipitopito 200V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 1830pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20H220M
ROV20H220M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 3994 pcs
Tikiake: ROV20H220M.pdf
RFQ
ROV20H181K-S-2
ROV20H181K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 6032 pcs
Tikiake: ROV20H181K-S-2.pdf
RFQ
ROV20H201K-2
ROV20H201K-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM
Tikiake: ROV20H201K-2.pdf
ROV20H182K-2
ROV20H182K-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM
Tikiake: ROV20H182K-2.pdf
ROV20H201K-S-2
ROV20H201K-S-2