ROV20H151K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20H151K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20H151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20H151K
Tau Wae ROV20H151K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4187 pcs Pepa Raraunga ROV20H151K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F12796-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 106J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 3000pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20H181K-S
ROV20H181K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4925 pcs
Tikiake: ROV20H181K-S.pdf
RFQ
ROV20H121K-2
ROV20H121K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4502 pcs
Tikiake: ROV20H121K-2.pdf
RFQ
ROV20H151K-2
ROV20H151K-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Tikiake: ROV20H151K-2.pdf
ROV20H121K-S-2
ROV20H121K-S-2
Tikiake: ROV20H121K-S-2.pdf
ROV20H181K
ROV20H181K
Tikiake: ROV20H181K.pdf
ROV20H151K-S
ROV20H151K-S