ROV20E331K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20E331K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 12.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20E331K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20E331K
Tau Wae ROV20E331K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 12.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5074 pcs Pepa Raraunga ROV20E331K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa A28604-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 277J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 12.5kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20E301K
ROV20E301K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 300V 12.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4442 pcs
Tikiake: ROV20E301K.pdf
RFQ
ROV20E301K-2
ROV20E301K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4808 pcs
Tikiake: ROV20E301K-2.pdf
RFQ
ROV20E331K-S
ROV20E331K-S
Whakaahuatanga: VARISTOR 330V 12.5KA DISC 20MM