ROV20E201K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20E201K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20E201K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20E201K
Tau Wae ROV20E201K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga ROV20E201K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 180V
Varistor Voltage (Max) 220V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa A11720-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 168J Whakaahuatanga Taipitopito 200V 12.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 12.5kA Capacitance @ Frequency 1830pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20E221K-S
ROV20E221K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 12.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5799 pcs
Tikiake: ROV20E221K-S.pdf
RFQ
ROV20-781K-S
ROV20-781K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 780V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4060 pcs
Tikiake: ROV20-781K-S.pdf
RFQ
ROV20E201K-S
ROV20E201K-S
Whakaahuatanga: VARISTOR 200V 12.5KA DISC 20MM
Tikiake: ROV20E201K-S.pdf
ROV20E201K-2
ROV20E201K-2
Tikiake: ROV20E201K-2.pdf
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake: ROV20-821K-S.pdf
ROV20E201K-S-2
ROV20E201K-S-2