ROV20-751K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20-751K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20-751K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20-751K
Tau Wae ROV20-751K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4892 pcs Pepa Raraunga ROV20-751K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa D42128-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 360J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 554pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20-751K-S
ROV20-751K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 6.5KA DISC 20MM