ROV20-511K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20-511K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20-511K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20-511K
Tau Wae ROV20-511K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4072 pcs Pepa Raraunga ROV20-511K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F35561-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 418V
Maximum AC Volts 320V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 296J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 792pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV20-470L-S-2
ROV20-470L-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 3972 pcs
Tikiake: ROV20-470L-S-2.pdf
RFQ
ROV20-511K-2
ROV20-511K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM