ROV20-182K
Hua Hua
Tau Wae: ROV20-182K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1800V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ROV20-182K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV20-182K
Tau Wae ROV20-182K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1800V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5614 pcs Pepa Raraunga ROV20-182K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.8kV Varistor Voltage (Min) 1.62kV
Varistor Voltage (Max) 1.98kV Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa C53620-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 1.465kV
Maximum AC Volts 1kV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 695J Whakaahuatanga Taipitopito 1.8kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 260pF @ 1kHz