ROV14H751K
Hua Hua
Tau Wae: ROV14H751K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ROV14H751K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV14H751K
Tau Wae ROV14H751K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5244 pcs Pepa Raraunga ROV14H751K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa D25376-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 230J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 270pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV14H781K-S
ROV14H781K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5621 pcs
Tikiake: ROV14H781K-S.pdf
RFQ
ROV14H751K-S
ROV14H751K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5216 pcs
Tikiake: ROV14H751K-S.pdf
RFQ
ROV14H681K-2
ROV14H681K-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Tikiake: ROV14H681K-2.pdf
ROV14H751K-2
ROV14H751K-2