ROV14H331K-2
Hua Hua
Tau Wae: ROV14H331K-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ROV14H331K-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV14H331K-2
Tau Wae ROV14H331K-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4898 pcs Pepa Raraunga ROV14H331K-2.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa D62440-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 115J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 610pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV14H331K
ROV14H331K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM