ROV14H220L-2
Hua Hua
Tau Wae: ROV14H220L-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ROV14H220L-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV14H220L-2
Tau Wae ROV14H220L-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 2KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4131 pcs Pepa Raraunga ROV14H220L-2.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa D65451-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 6.3J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 11960pF @ 1kHz