ROV14-751K
Hua Hua
Tau Wae: ROV14-751K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ROV14-751K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV14-751K
Tau Wae ROV14-751K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5405 pcs Pepa Raraunga ROV14-751K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa D53278-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 180J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 270pF @ 1kHz