ROV14-331K
Hua Hua
Tau Wae: ROV14-331K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ROV14-331K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV14-331K
Tau Wae ROV14-331K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3963 pcs Pepa Raraunga ROV14-331K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa E72437-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 92J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 613pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV14-331K-2
ROV14-331K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 4923 pcs
Tikiake: ROV14-331K-2.pdf
RFQ
ROV14-330K-2
ROV14-330K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 4431 pcs
Tikiake: ROV14-330K-2.pdf
RFQ
ROV14-301K-S-2
ROV14-301K-S-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 300V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: ROV14-301K-S-2.pdf
ROV14-331K-S
ROV14-331K-S
Tikiake: ROV14-331K-S.pdf
ROV14-331K-S-2
ROV14-331K-S-2