ROV14-220L-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV14-220L-S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ROV14-220L-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV14-220L-S
Tau Wae ROV14-220L-S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4008 pcs Pepa Raraunga ROV14-220L-S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F31499-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 5.4J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 1kA Capacitance @ Frequency 11957pF @ 1kHz