ROV10H751K
Hua Hua
Tau Wae: ROV10H751K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10H751K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10H751K
Tau Wae ROV10H751K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5952 pcs Pepa Raraunga ROV10H751K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa A84621-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 115J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 130pF @ 1kHz