ROV10H680K
Hua Hua
Tau Wae: ROV10H680K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10H680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10H680K
Tau Wae ROV10H680K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5330 pcs Pepa Raraunga ROV10H680K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F01353-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 9.8J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 1kA Capacitance @ Frequency 2230pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV10H621K-S
ROV10H621K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 5014 pcs
Tikiake: ROV10H621K-S.pdf
RFQ
ROV10H621K-S-2
ROV10H621K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4300 pcs
Tikiake: ROV10H621K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H680K-S-2
ROV10H680K-S-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM
Tikiake: ROV10H680K-S-2.pdf
ROV10H561K-S-2
ROV10H561K-S-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: ROV10H561K-S-2.pdf
ROV10H681K-2
ROV10H681K-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: ROV10H681K-2.pdf
ROV10H680K-2
ROV10H680K-2
Tikiake: ROV10H680K-2.pdf
ROV10H681K
ROV10H681K
Tikiake: ROV10H681K.pdf
ROV10H621K
ROV10H621K
Tikiake: ROV10H621K.pdf
ROV10H680K-S
ROV10H680K-S