ROV10H151K
Hua Hua
Tau Wae: ROV10H151K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10H151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10H151K
Tau Wae ROV10H151K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5774 pcs Pepa Raraunga ROV10H151K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa A79316-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 25J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 730pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV10H151K-S-2
ROV10H151K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 5793 pcs
Tikiake: ROV10H151K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H121K-S
ROV10H121K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 5304 pcs
Tikiake: ROV10H121K-S.pdf
RFQ
ROV10H121K
ROV10H121K
Tikiake: ROV10H121K.pdf
ROV10H151K-S
ROV10H151K-S
Tikiake: ROV10H151K-S.pdf
ROV10H121K-S-2
ROV10H121K-S-2
Tikiake: ROV10H121K-S-2.pdf
ROV10H180M-S
ROV10H180M-S
Whakaahuatanga: VARISTOR 18V 1KA DISC 10MM
Tikiake: ROV10H180M-S.pdf
ROV10H151K-2
ROV10H151K-2