ROV10-511K
Hua Hua
Tau Wae: ROV10-511K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10-511K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10-511K
Tau Wae ROV10-511K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5693 pcs Pepa Raraunga ROV10-511K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa E67163-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 418V
Maximum AC Volts 320V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 74J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 187pF @ 1kHz