ROV10-331K
Hua Hua
Tau Wae: ROV10-331K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10-331K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10-331K
Tau Wae ROV10-331K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5830 pcs Pepa Raraunga ROV10-331K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa D62378-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 46J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 275pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV10-330K-2
ROV10-330K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
I roto i te taonga: 5229 pcs
Tikiake: ROV10-330K-2.pdf
RFQ
ROV10-331K-S
ROV10-331K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM