ROV10-220L-2
Hua Hua
Tau Wae: ROV10-220L-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10-220L-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10-220L-2
Tau Wae ROV10-220L-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 500A DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5521 pcs Pepa Raraunga ROV10-220L-2.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F37239-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.7J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 5521pF @ 1kHz