ROV10-151K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV10-151K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: ROV10-151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV10-151K
Tau Wae ROV10-151K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4378 pcs Pepa Raraunga ROV10-151K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa E16980-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 22J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 733pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV10-112K-S-2
ROV10-112K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 5065 pcs
Tikiake: ROV10-112K-S-2.pdf
RFQ
ROV10-151K-2
ROV10-151K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM