ROV07H820K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H820K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H820K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H820K
Tau Wae ROV07H820K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6046 pcs Pepa Raraunga ROV07H820K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F23846-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 65V
Maximum AC Volts 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 7.0J Whakaahuatanga Taipitopito 82V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 640pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07H821K-2
ROV07H821K-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5579 pcs
Tikiake: ROV07H821K-2.pdf
RFQ
ROV07H820K-S
ROV07H820K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4793 pcs
Tikiake: ROV07H820K-S.pdf
RFQ
ROV07H820K-2
ROV07H820K-2